Akumulátorové stroje - predaj, servis, náhradné diely

Akumulátorová technika

Firma NOVÁTOR Košice je špecialistom na predaj, prenájom, požičiavanie, e-shop, príslušenstvo, náhradné diely, servis a opravu akumulátorových strojov záhradnej, poľnohospodárskej a lesnej techniky.

Jednoduché štartovanie stlačením vypínača.

Akumulátorové stroje sú skonštruovaná tak, aby ponúkali výkon a intuitívne ovládanie, aké od produktov očakávate. Prinášajú pohodlie a spoľahlivý výkon, ktoré uľahčia doslova každú úlohu, či už ich používate len príležitostne, alebo na každodennú celodennú prácu.

Nabité výkonom a mimoriadne praktické

Akumulátorové motory poskytujú výkon benzínových motorov, ale bez emisií a s minimálnymi vibráciami. Akumulátory sú univerzálne, takže ak sa niektorý vybije, jednoducho ho vymeníte za nabitý a môžete pokračovať v práci.

Tichý chod. Skvelé výsledky.

Pri používaní našich akumulátorových strojov oceníte nielen to, že neprodukujú žiadne priame emisie a vyžadujú minimálnu údržbu, ale aj prácu s takmer úplne tichými motormi. Akumulátorové stroje majú výrazne nižšiu hladinu hlučnosti ako benzínové stroje.

Jeden akumulátor kompatibilný so všetkými zariadeniami výrobcu

Náš široký sortiment výkonných akumulátorových strojov napájajú výkonné lítium-iónové akumulátory skonštruované na náročné a nepretržité používanie. Akumulátory sa rýchlo dobíjajú a veľmi jednoducho vymieňajú a sú zväčša kompatibilné s každým akumulátorovým strojom výrobcu.

Výkonné akumulátory. Energia pre váš výkon.

Akumulátory a nabíjačky sú navrhnuté pre maximálnu flexibilnosť, praktickosť a produktivitu. A v sortimente akumulátorov na krátke úlohy a chrbtových akumulátorov určených na celodennú prácu si nájdete taký, ktorý bude dokonale vyhovovať vášmu spôsobu práce.

 

Akumulátorová technika

Grid
List

Počet produktov: 61

Zobrazuje sa 1-24 z 61 položiek

Aktívne filtre