Čistiaca technika

Čistiaca technika

Firma NOVÁTOR Košice je špecialistom na predaj, príslušenstvo, náhradné diely, e-shop, servis a opravu čistiacej techniky a upratovacích strojov.

Ak potrebujete čistiacu techniku a zdajú sa vám náklady na jej nákup zbytočne vysoké, alebo sa nechcete starať o jej servis, náhradné diely či skladovanie, možete si ju výhodne prenajať v našej požičovni strojov a náradia záhradnej, lesnej, poľnohospodárskej a čistiacej techniky.

V roku1950 vynašiel Alfred Kärcher vysokotlakový čistič. Odvtedy sa technika značky Kärcher neustále vyvíja a zdokonaľuje. V našej ponuke nájdete vysokotlakové čističe studenovodné, vysokotlakové čističe teplovodné, vysávače mokro-suché, vysávače suché, vyvíjače pary pre domáce aj profesionálne použitie, podlahové automaty Kärcher, mechanické metly Kärcher, umývače okien Kärcher a veľa ďalších užitočných pomocníkov pre domáce aj profesionálne použitie. Výkonné prístroje Kärcher sa dajú univerzálne používať aj v súkromnej sfére: v dome, byte, pivnici, v záhrade a aj v domácej dielni. Tieto prístroje vyriešia úlohy v oblasti čistenia hospodárne a ekologicky. Profesionálne vysávače, tepovače, vysokotlakové čističe teplovodné, vysokotlakové čističe studenovodné, tlakové čističe elektrické, tlakové čističe mobilné benzínové a dieslové majú výborné uplatnenie v profesionálnych autoumývarkach a autoservisoch. Upratovacím firmám odporúčame podlahové umývacie automaty Kärcher, tepovače-extraktory Kärcher, mokro-suché vysávače Kärcher a parné čističe Kärcher, ktoré bez použitia chémie hygienicky vyčistia a dezinfikujú. S Kärcherom zametáte vždy s najmodernejšími strojmi bez lopatky a zmetáka. S umývacími automatmi Kärcher budú podlahy hygienicky čisté a lesklé. Na čistenie všetkých druhov textilných povrchov sa hodia tepovače a extraktory Kärcher. Parné čističe Kärcher odporúčame používať všade tam, kde potrebujete mať upratované povrchy nielen čisté a lesklé, ale hlavne dezinfikované (kuchyne, vývarovne, medicínske zariadenia, stomatologické ambulancie, veterinárne zariadenia).


Upresniť vyhľadávanie