Filtrovať podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Cena

Cena

  • 798,00 € - 5 199,00 €

Robotické kosačky - predaj, servis, náhradné diely

Robotické kosačky

Firma NOVÁTOR Košice je špecialistom na predaj, inštaláciu, servis a opravu automatických robotických kosačiek.

HUSQVARNA AUTOMOWER®

Viac ako 20 rokov výskumu a inovácií a svieže zelené trávniky urobili značku Husqvarna Automower® svetovým lídrom v oblasti robotického kosenia. Po celom svete je predaných viac ako milión kusov - a najnovšia inovácia, Automower® s pohonom všetkých kolies, urobila značku jedinečnou na trhu. Kosačky sú navrhnuté tak, aby boli funkčné a odolné, pracujú ticho, účinne a samostatne a poskytnú vám lepší výsledok než akákoľvek iná kosačka.

Kosačky Automower® pracujú cez deň i v noci, bez ohľadu na počasie. Môžete sa sústrediť na dôležitejšie a zábavnejšie úlohy a vychutnať si nádherný, dokonale pokosený trávnik.

Vysoko alebo nízko, v noci alebo cez deň, v daždi alebo na slnku

Vďaka náhodnému pohybu nájde kosačka Automower® každý kút vašej záhrady. Ľahko zvládne mokré a daždivé podmienky, ako aj náročný terén vrátane svahov. Kosačka Automower® je taká tichá, že môže pracovať bez rušenia aj v noci. Pomocou mobilnej aplikácie Connect, ktorá je k dispozícii pre vybrané modely, máte tiež úplnú kontrolu nad jej prácou, kedykoľvek chcete.

Dokonalý vzhľad trávnika

Kosačka Husqvarna Automower® kosí trávu neustále po malých kúskoch. Na rozdiel od bežného kosenia, pri ktorom sa tráva skracuje o niekoľko centimetrov (a pokosenú trávu je treba zberať a vyhadzovať), majú odrezky pokosené kosačkou Husqvarna Automower® len niekoľko milimetrov. Ostanú na trávniku, kde sa rozložia sa a zároveň trávnik hnoja.

Dokladné zabezpečenie

Kosačka Husqvarna Automower® je pred odcudzením chránená hneď niekoľkonásobne. Na akýkoľvek zásah je potrebný kód PIN. V prípade ignorovania kódu, zastavenia alebo zdvihnutia kosačky sa spustí alarm. V prípade odcudzenia sa nedá použiť, pretože kosačku nemožno spárovať s inými nabíjacími stanicami. Po nahlásení odcudzenia sa kosačka dostane na červenú listinu v celosvetovom servisnom systéme Husqvarna.

Jednoduchá inštalácia, bezproblémová prevádzka

Kosačka Husqvarna Automower® je plne automatická a pracuje v priestore vymedzenom ohraničovacím káblom. Keď sú batérie takmer vybité, vráti sa do nabíjacej stanice. Po jednorazovej inštalácii, ktorú odporúčame zveriť autorizovanému dealerovi Husqvarna, si môžete užívať trávnik takmer bez údržby po mnoho rokov.

Pozrite si tiež najčastejšie otázky o robotických kosačkách HUSQVARNA AUTOMOWER.

Robotické kosačky

Grid
List

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre