Možnosti dopravy

Zaslanie na adresu

Objednaný tovar vám doručíme v rámci Slovenskej republiky na zadanú adresu v závislosti od povahy zásielky prostredníctvom kuriéra SPS alebo Slovenskej pošty.

druh zásielky poplatok za doručenie
bežná zásielka do 100,00 € 5,90 €
bežná zásielka od 100,00 € 0,00 €
objemná alebo ťažká zásielka individuálne


Osobné prevzatie

Tovar si môžete prevziať osobne v Košiciach v našej predajni na adrese Trolejbusová 2 pri hypermarkete TESCO extra. Osobné prevzatie tovaru je bezplatné.

Možnosti platby

Platba pri prevzatí tovaru

Pri platbe na dobierku tovar uhradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru v našej predajni môžete tovar uhradiť tiež platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro alebo prostredníctvom splátkovej spoločnosti.

Platba kartou alebo bankovým tlačidlom

Po dokončení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu pre dokončenie platby. Úhrada vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút.

Platba bankovým prevodom

Ak si zvolíte platbu bankovým prevodom na email vám zašleme údaje pre platbu. Tovar bude expedovaný po pripísaní úhrady na náš účet. Ak nieje platba pripísaná do troch pracovných dní od vytvorenia objednávky bude objednávka zrušená.

Platba kryptomenami

V našom eshope môžete platiť kryptomenou Bitcoin a Litecoin. Na konci objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu, kde uskutočníte platbu. Platba bude vybavená počas niekoľkých minút. V prípade vrátenia tovaru bude kúpna cena vrátená v eurách vo výške uvedenej na faktúre. Vrátiť kúpnu cenu v kryptomene nie je možné.