Značky

 • AGZAT

  AGZAT

  AGZAT tvorí stavebnicový systém malej poľnohospodárskej, záhradnej a komunálnej mechanizácie. Malotraktory AGZAT sú viacúčelové – možno s nimi používať rôzne príslušenstvo, preto majú veľa spôsobov využitia: orba, sadenie, vyorávanie, preprava, kultivácia, kosenie, odhŕňanie, údržba cestných komunikácií. Malotraktory AGZAT sú výkonné a spoľahlivé stroje s minimálnou poruchovosťou a nízkymi nákladmi na prevádzku a údržbu. AGZAT , to je ochranná značka pre pôvodný slovenský výrobok s dlhoročnou tradíciou, originál medzi malotraktormi. Systém Agzat je vyrábaný od roku 1991, je to stroj odskúšaný rokmi prevádzky nielen na Slovensku, ale i v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a ďalších krajinách.

 • AL-KO

  AL-KO

  Spoločnosť AL-KO Kober Group v roku 1931 založil 23 ročný Alois Kober ako malé zámočníctvo v Großkötz, Nemecko. V súčasnosti skupinu AL-KO riadia jeho traja synovia Herbert, Kurt and Willy Kober a vnuk Roland Kober. Ako rodinný podnik je AL-KO so svojimi 50 pobočkami a viac ako 3.600 zamestnancami po celom svete globálnou technologickou spoločnosťou, počítajúcou sa k vedúcim producentom v oblastiach automobilovej techniky, záhrady + hobby a vzduchotechniky.

 • BRIGGS&STRATTON

  BRIGGS&STRATTON

  História značky BRIGGS&STRATTON sa začala písať v roku 1908 v americkom meste Milwaukee, kedy Steven F. Briggs a Harold M. Stratton založili spoločnosť, ktorá prevratne ovplyvnila trh s motormi. V roku 1920 uviedli na trh prvý stacionárny štvortaktný benzínový motor a v roku 1953 prvý ľahký hliníkový motor. V súčasnosti je spoločnosť BRIGGS&STRATTON najvýznamnejším svetovým producentom štvortaktných benzínových motorov. Spoločnosť BRIGGS&STRATTON pôsobí vo viac ako stovke krajín a má cez 7500 zamestnancov. Okrem motorov firma BRIGGS&STRATTON vyrába motorové kosačky, snežné frézy, generátory a tlakové umývačky. Motormi BRIGGS&STRATTON sú poháňané kosačky významných výrobcov záhradnej techniky ako HUSQVARNA, AL-KO alebo VIKING. Zárukou spokojnosti s výrobkami BRIGGS&STRATTON je zodpovedný prístup firmy k starostlivosti o zákazníka a silné a dostupné servisné zázemie.

 • CUB CADET

  CUB CADET

  Značka CUB CADET predstavuje absolútnu špičku nielen sortimentu MTD, ale slovenského trhu vôbec. Svojim programom vyhovuje najvyšším nárokom. Produkty CUB CADET sú určené zákazníkom s najvyššími nárokmi na kvalitu a dokonalé vybavenie. CUB CADET to nie je len dokonalý výrobok, to je váš image!

 • DAKR

  DAKR

  DAKR je česká rodinná strojárska firma, ktorá vznikla v roku 1990. Na začiatku bola myšlienka vyrábať bubnové kosačky pre ľudí, rodinný domček jedného zo spoločníkov, nadšenie z možnosti slobodne podnikať a prázdne vrecká bez peňazí. Výroba prebiehala, na dnešné pomery v neuveriteľných podmienkach. Napriek tomu rad kosačiek z tej doby funguje dodnes. Dnes má firma DAKR asi 100 zamestnancov a môže sa pochváliť, že ako prvá v Európe prišla na trh záhradnej techniky s bubnovými kosačkami, diskovými kosačkami a rozmetadlami soli so špeciálnym vysypávacím mechanizmom. Má aj rad ďalších unikátnych konštrukčných riešení, ktoré sú chránené českým či európskym autorským právom.

 • DELEKS

  DELEKS

  DELEKS navrhuje, vyrába a distribuuje poľnohospodársku a lesnú techniku. Spoločnosť bola založená v roku 2002 v Taliansku a vďaka svojej inovatívnej filozofii rýchlo expandovala na národný trh. Následne boli v roku 2012 otvorené pobočky v Miesbergu (DE) a v Breste (FR) 2019 a DELEKS sa stal známou značkou na národnej aj medzinárodnej úrovni. Prostredníctvom svojich pobočiek v Taliansku, Nemecku a Francúzsku pôsobí DELEKS v oblasti dizajnu, výroby a distribúcie poľnohospodárskych a lesných strojov. DELEKS integruje remeselnú kultúru s priemyselnou logikou, znalosťou materiálov a inováciami, pričom zachováva prísľub kvality a výkonu na každom stroji.

 • DOLMAR

  DOLMAR

  DOLMAR je celosvetovo jedným z vedúcich výrobcov motorového náradia. Renomované produkty značky DOLMAR sú vhodné tak pre profesionálne nasadenie v lesníctve a poľnohospodárstve, ako aj pre súkromných užívateľov. Všade tam každodenne presviedčajú svojou kvalitou, ergonómiou a spoľahlivosťou. Už 75 rokov sa produkty značky DOLMAR snažia pri obchodnej stratégií a konštrukcii strojov vychádzať z potrieb zákazníkov. DOLMAR je celosvetovo najstarší výrobca benzínového motorového náradia pre les, poľnohospodárstvo a záhradu.

 • ECHO

  ECHO

  Výrobky japonskej spoločnosti YAMABIKO sú známe vo svete pod značkami ECHO a SHINDAIWA a sú synonymom špičkovej kvality. História týchto značiek siaha až do prvej polovice 20. storočia. Produkty ponúkajú zákazníkom inovatívne riešenia chránené mnohými patentmi a poskytujú maximálny výkon, komfort a spoľahlivosť v mnohých ohľadoch. Spoločnosť YAMABIKO je známa tiež svojím úsilím vynakladaným na ochranu životného prostredia, čomu podriaďuje podstatnú časť vlastného technologického vývoja. Značka ECHO sa vyznačuje vysoko kvalitnými výrobkami určenými pre zábavu a prácu s najlepším pomerom cena/výkon, nízkou hmotnosťou, jednoduchou obsluhou a špičkovým spracovaním ponúkajúcim profesionálnu kvalitu naprieč celým spektrom výrobkov. Sortiment je široký a uspokojí ako domácich užívateľov, tak farmárov i komerčných užívateľov. Tieto produkty možno jednoducho charakterizovať výrazmi flexibilita, komfort, ľahkosť, jednoduchosť, univerzálnosť a trvanlivosť.

 • ELPUMPS

  ELPUMPS

  Značka ELPUMPS bola založená v roku 1994. Sídlo spoločnosti sa nachádza v malom mestečku Fehérgyarmat na severovýchode Maďarska. Firma ELPUMPS vyrába jednofázové vodovodné a kanalizačné čerpadlá pre domáce použitie. Spoločnosť kladie veľký dôraz na neustály vývoj a udržiavanie konkurencieschopných cien.

 • FISKARS

  FISKARS

  FISKARS má povesť značky spojenej s inováciou a kvalitou už od roku 1649. Táto tradícia vznikla, keď bola spoločnosť založená v malej dedinke Fiskars vo Fínsku. Teraz je FISKARS svetová spoločnosť so svojim predajom a aktivitami vo viac ako 30 krajinách štyroch kontinentov. Svetoznáme nožnice s oranžovými držadlami boli po prvýkrát navrhnuté a vyrobené pred 40 rokmi. Od tejto doby FISKARS pokračuje vo vývoji ďalších ručných nástrojov pre rôzne aktivity, ako je výroba dekorácii, šitie, práca v záhrade a varenie. Kvalita patrí medzi najdôležitejšie hodnoty spoločnosti FISKARS z ktorých nikdy nepoľavila a striktný prístup k nim udržuje po celú dobu výroby svojich produktov. FISKARS používa najkvalitnejšie a vysoko trvanlivé materiály vyhovujúce najprísnejším fínskym normám, ktoré zaručujú najlepšie výsledky. Každý výrobok je podrobený náročným testom zaisťujúcim dlhodobú ostrosť čepelí a trvanlivosť najviac namáhaných súčasti ešte pred opustením továrne. Preto môže FISKARS s kľudom v srdci garantovať kvalitu všetkých výrobkov.

 • FOGO

  FOGO

  Značka FOGO je poprednou značkou na trhu s elektrocentrálami. V priebehu rokov vyvinula širokú škálu spoľahlivých výrobkov, ktorých konštrukcia a výroba zohľadňuje národné a medzinárodné štandardy, a vysoká kvalita a spoľahlivosť je potvrdená početnými certifikátmi. Vysoká kvalita produkcie je dosiahnutá vďaka kontinuálnej investícií.

 • FORT

  FORT

  Spoločnosť FORT už dlhé roky navrhuje a vyrába malé a stredné stroje pre poľnohospodárstvo a stavebníctvo. Doterajšie skúsenosti značku FORT posilnili pretože to, čo robí, robí dobre, a to je jej silná stránka na trhu malých poľnohospodárskych strojov. Na trhu, akým je ten súčasný, orientovaný na jednorazové výrobky, značka FORT vyniká svojou spoľahlivosťou, kvalitou a životnosťou.

 • FPM

  FPM

  FPM Agromehanika je jedným z popredných výrobcov poľnohospodárskej techniky v juhovýchodnej Európe s tradíciou trvajúcou 60 rokov. Od svojho založenia v roku 1961 sa spoločnosť snaží sledovať technologické trendy a neustále zdokonaľovať svoju výrobu, pričom sa stala dnes úspešnou spoločnosťou s viac ako 220 vysoko kvalifikovanými a kvalifikovanými zamestnancami, špičkovými strojmi a vysoko rozvinutou technológiou vo všetkých fázach výroby. výroby. Náš sortiment rozvíjame prostredníctvom vlastného oddelenia výskumu a vývoja, v úzkej spolupráci s fakultami a ústavmi poľnohospodárskej vedy a strojárstva a renomovanými výrobcami poľnohospodárskych strojov z Talianska, Francúzska a Nemecka. FPM Agromehanika získala certifikáciu kvality ISO 9001:2015, ako aj IATF 16949/2016, najuznávanejšiu normu riadenia kvality, pričom všetky jej produkty sú označené značkou CE, ktorá zaručuje bezpečné používanie.

 • GARDENA

  GARDENA

  Spoločnosť GARDENA so sídlom v nemeckom Ulme je v oblasti starostlivosti o záhradu uprednostňovanou značkou miliónov majiteľov domov a záhrad po celom svete. Dôvodom je skutočnosť, že spoločnosť GARDENA ponúka ucelený rad všetkého potrebného vybavenia – bez ohľadu na to, či sa jedná o zavlažovacie systémy, čerpadlá, záhradné jazierka, starostlivosť o trávnik, starostlivosť o kríky a stromy, záhradné náradie alebo obrábanie pôdy. Súčasná spoločnosť GARDENA je poprednou značkou v oblasti vysoko kvalitného záhradného náradia v Európe a má zastúpenie vo viac než 80 krajinách po celom svete. Od svojho založenia v roku 1961 sa spoločnosť GARDENA počas niekoľkých desaťročí rozvinula z malej obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá zahradným náradím, na celosvetovo uznávaného výrobcu inteligentných produktov a systémov pre starostlivosť o záhradu. Zásadný prelom bol učinený predstavením systému Original GARDENA System v roku 1968. Od roku 2007 je spoločnosť GARDENA členom skupiny HUSQVARNA Group.

 • HONDA

  HONDA

  Od svojho založenia v roku 1948 je HONDA známa svojím vynikajúcim inžinierstvom. Spoločnosť HONDA sa stala celosvetovou spoločnosťou zamestnávajúcou vyše 137.000 ľudí so sieťou 319 pobočiek a 120 výrobných závodov v 29 krajinách sveta. HONDA je najväčším celosvetovým výrobcom vysoko kvalitných spaľovacích motorov, ktoré sú zabudovávané do najrôznejších produktov ako motocykle, automobily, generátory, záhradná technika, poľnohospodárske stroje a motorové člny.

 • HUSQVARNA

  HUSQVARNA

  Spoločnosť HUSQVARNA bola založená v roku 1689 vo Švédsku a má veľmi široký rozsah výrobkov od profesionálnych strojov až po výrobky pre náročných zákazníkov. Spoločnosť HUSQVARNA je popredným svetovým producentom výrobkov určených pre starostlivosť o les, park a záhradu ako aj strojov pre stavebníctvo.

 • KUBOTA

  KUBOTA

  História korporácie KUBOTA sa začala v roku 1890 v japonskom meste Osaka a spočiatku spoločnosť sa zaoberala výrobou liatinových vodovodných rúr. Dnes značku KUBOTA poznáme ako producenta spoľahlivej a osvedčenej stavebnej a poľnohospodárskej techniky. Do portfólia značky KUBOTA patria predovšetkým traktory a traktorové kosačky.

 • LONCIN

  LONCIN

  LONCIN je rozsiahly komplexný výrobný podnik, ktorý integruje podnikanie v oblasti generátorových agregátov, zariadení poľnohospodárskych strojov, ľahkých pohonných jednotiek a dvojkolesových motocyklov, ako aj aktívne zapojenie do rozvoja a inkubácie rozvíjajúcich sa podnikov s jadrom technológie spaľovacieho motora ako platformy, čím sa neustále rozširuje do príslušných oblastí podnikania. Nadviazala strategické partnerstvo s 500 najlepšími svetovými spoločnosťami ako BMW, TORO a CUMMINS. V roku 2017 spoločnosť LONCIN získala CMD, taliansku spoločnosť špecializujúcu sa na motory pre všeobecné letectvo, čo znamená debut v oblasti všeobecného letectva.

 • MAKITA

  MAKITA

  Spoločnosť MAKITA vznikla v roku 1915, kedy Masaburo Makita založil firmu na výrobu elektromotorov a generátorov. Prvé elektrické náradie MAKITA predstavil v roku 1958. Dnes, o viac ako 50 rokov neskôr, je MAKITA jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov profesionálneho ručného náradia s deviatimi výrobnými závodmi po celom svete. Vďaka spojeniu so spoločnosťami Sachs-Dolmar, Fuji Robin alebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíreniu sortimentu, takže aktuálne MAKITA ponúka takmer 400 typov profesionálneho elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového náradia. Napriek tomuto obrovskému rozvoju sa MAKITA stále sústreďuje na rovnaký cieľ – výrobu prvotriedneho ručného náradia, ktoré uľahčuje prácu ľuďom po celom svete. Vďaka tomu si náradie MAKITA získalo reputáciu náradia špičkovej kvality. Všetky výrobné závody MAKITA sú certifikované podľa ISO9002. Odborníci spoločnosti MAKITA neustále pracujú na zdokonalení používaných technológií. Poslednými výsledkami ich práce je LXT technológia akumulátorových strojov a antivibračný AVT systém. Pomocou týchto nových technológií sa podarilo uviesť na trh celý rad strojov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na pohodlnú a bezpečnú prácu.

 • MTD

  MTD

  Značka MTD bola založená v roku 1932 v Clevelande, Ohio, USA. Začínala ako výrobca a dodávateľ náradia a razníc pre regionálne továrne. Vďaka vytrvalej a ťažkej práci, integrite a akcente na zákaznícky servis si značka MTD rýchlo urobila dobré meno ako dodávateľ kvalitného náradia. Spoločnosť získavala prvé skúsenosti s koncovými produktmi pri dodávkach razníc pre výrobcov hračiek, ale veľmi rýchlo expandovala aj do oblasti hotových produktov ako boli trojkolky. Do portfólia firmy sa v päťdesiatych rokoch pridali fúriky. Spokojní zákazníci popohnali značku MTD k expanzii do oblasti produktov pre záhradu a v roku 1958 spoločnosť vyrobila svoju prvú kosačku. Dnes je značka MTD globálnym výrobcom strojov pre dom a záhradu. MTD si užíva dobrú reputáciu po celom svete za excelentnú kvalitu a servis.

 • SCHEPPACH

  SCHEPPACH

  SCHEPPACH viac ako 80 rokov ponúka nekompromisné profesionálne stroje na prácu v dielni. Tradičná nemecká precíznosť, prepracovanosť každého detailu a excelentný servis doviedli túto značku na samotný vrchol. WOODSTER je dcérska spoločnosť firmy SCHEPPACH, ktorá ponúka stroje pre náročné hobby. SCHEPPACH ťaží z desaťročí skúseností vlastných technikov a pridáva niečo navyše – dostupnosť pre každého. Ak nie ste profesionál, ale napriek tomu vyžadujete stroje vysokej kvality so zárukou 4 roky, WOODSTER je tu práve pre Vás.

 • SOLIS

  SOLIS

  International Tractors Limited je popredný výrobca traktorov a poľnohospodárskych zariadení so sídlom v Indii. Od svojho založenia v roku 1969 spoločnosť svedomito a odhodlane poskytuje poľnohospodárskej komunite produkty vysokej kvality. ITL Group ponúka komplexné poľnohospodárske riešenia na celom svete a vyrába a predáva široký sortiment produktov ako traktory, poľnohospodárske stroje, motory, dieselové agregáty, automobilové komponenty a žeriavy na zber a prenášanie.

  SOLIS – španielske slovo odvodené z latinčiny. SOLIS, doslova znamená slnko, zdroj energie a produktivity. Keďže slnko je nevyhnutné pre udržanie života na Zemi, značka SOLIS sa snaží byť rovnako dôležitá v živote farmárov prostredníctvom zvyšovania produktivity a osvetľovania ich cesty k prosperite. Modrá použitá v logu sa spája so stabilitou, silou, eleganciou a formálnosťou. Kurzívne písmo zobrazuje konzistenciu a obrys zahŕňa silu zabezpečujúcu kvalitu a konzistenciu nášho produktu.

 • STIGA

  STIGA

  Firma STIGA je najväčším výrobcom záhradnej techniky v severských krajinách a jedným z najdôležitejších výrobcov v Európe. Sortiment výroby značky STIGA má záber od kosačiek na trávu cez krovinorezy, záhradné traktory, píly a drviče záhradného odpadu až po snežné frézy. Medzi priority firmy STIGA patrí výroba vysoko kvalitných výrobkov a neustály technický vývoj nových produktov.

 • STIHL

  STIHL

  História spoločnosti STIHL sa začala písať v roku 1926, keď Andreas Stihl založil v nemeckom Waiblingene malú strojársku firmu. O tri roky na to Stihl predstavil prvú reťazovú pílu na svete. Motorové píly značky STIHL sú dodones najpredávanejšími na svete. Firma STIHL postupne portfólio svojich výrobkov rozšírila o ďalšie stroje záhradnej, poľnohospodárskej, lesnej a čistiacej techniky, medzi ktorými nechýbajú vyžínače, krovinorezy, záhradné vysávače, vysokotlakové čističe alebo rozbrusovačky. Prioritou značky STIHL je odbornosť a inovácie, ktoré stoja za preslávenou a povestnou kvalitu a spoľahlivosťou produktov.

 • TROY-BILT

  TROY-BILT

  Značka TROY-BILT predstavila prvý domáci záhradný kultivátor v roku 1937. Odvtedy TROY-BILT strávil 80 rokov výrobou tých najodolnejších, najspoľahlivejších a najvýkonnejších strojov. Sortiment značky TROY-BILT zahŕňa traktorové kosačky, ridery, kosačky, snehové frézy, vyžínače trávy, fúkače lístia, drviče, štiepkovače a tlakové umývačky.

 • VARES

  VARES

  Firma VARES je český výrobca s 30 ročnými skúsenostťami v odbore záhradnej, farmárskej techniky a gastrotechniky. Vo výrobno-obchodnom areáli v Mníchoviciach pri Prahe sa zaoberá technickým vývojom a sériovou výrobou vlastných produktových radov. Zhruba 70% ročnej produkcie je určené pre odberateľov na európskych trhoch od Škandinávie po Stredomorie. VARES - európska značka s českým srdcom od roku 1990...

 • VARI

  VARI

  Značna VARI má stabilné miesto na českom trhu už viac ako 40 rokov. Vďaka profesionálnemu prístupu ku všetkým činnostiam sa značka VARI stále viac presadzuje aj na zahraničných trhoch v Európe, Afrike a Ázii. Do portfólia značky VARI patria stroje záhradnej, farmárskej a komunálnej techniky ako mulčovače, bubnové kosačky, štiepačky dreva a rôzne populárne stavebnicové systémy, všetky osadené špičkovými ekologickými morotmi HONDA.

 • WOLF GARTEN

  WOLF GARTEN

  Históriu firmy WOLF GARTEN započal v roku 1882 August Wolf v nemeckom Betzdorfe. Od roku 1994 má firma WOLF GARTEN svoje zastúpenie aj na Slovensku. Značka WOLF GARTEN ponúka všetko, čo moderná údržba záhrady vyžaduje od nožníc na stromy a kríky cez náradie na obrábanie pôdy až po kosačky a vertikutátory. Rozsiahle poznatky, nákladné výskumné a vývojové práce, dôkladné kontroly kvality a bezpečnosti garantujú zákaznikovi moderné a kvalitné výrobky pre potešenie a lepšie výsledky pri práci na záhrade.